بسم الله الرحمن الرحیم(عشق معنوی1)عاشقان معنویت انسانهای برگزیده شده ازجانب پروردگاریگانه هستندسلام برحضرت عیسی ابن مریم

(Hostality is our tradition)(:اینهایی که حیوان نمی خورندبه هنگام مرگ(خیلی سخت) جان نخواهندداد عشق معنوی لذت عبادت است

+ خوب شدم

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوستان گلم

من خوب شدم

با این حال که به دکترها اعتقاد خاصی ندارم و پیش خودم می گم فقط بلدن  انسان به کشتن بدن بعد هم فقط بلدن دارو تجویز کنند به دکتر رفتم و با پلیسیلین و دارو دارم خوب می شم البته دفعه قبل نرفتم دکتر دیر خوب شدم ایندفعه نزدیک بود  محمد هادی رو از دست بدید که خدا رو شکر به خیر گذشت بگذریم،.

امروز صبح به بانک خودم پارسیان مراجعه نمودم پول زیادی در آن ندارم و لی عابر بانک اون حاظر شد، می خوام از طریق اینترنت شرکت رجا اقدام کنم برای گرفتن بلیط قطار برای ۲۴/۱۰ برم از طرف همه شما نایب الزیاره باشم برای پابوسی آقا مولایمان حضرت علی ابن موسی الرضاالمرتضی.

تو راه برگشت به سمت خونه برای مادرم یک مجله خانواده خریدم و برای خونه هم سبزی خوردن از این قضیه نتیجه می گیریم من مردی شدم برای خودم و خانواده ام!

حالا هم تصمیم دارم اوقات شریف رو با اینترنت تا بعد از ظهر بگذرونم ممبعد هم پای اینترنت و بعد خواب بعد روز از نوع روزی از نوع،.

من دکتر که رفتم به دکتر گفتم آقای دکتر من قرص خور نیستم البته انسان عاقل قرص نمی خوره آخه عزیزان من خدا که درخت قرص نداده، فعلا از این مقوله بگذریم آقای دکتر گفت آمپول می زنی من هم که لب و لوچه ام آب افتاده بود هر چه زودتر گفتم بله آقای دکتر،هیچی خانوم یا آقایی که شما باشید خانوم دکتر تست کرد و ۲ تا آمپول خوش مزه به من زد  مامان جونم هم رفت داروخانه نامردی نکرد و یه آمپول ویتامین هم اضافه گرفت که روی هم رفته در یک روز ۴ تا آمپول زدم دو تاش پیلیسیلین بود ، آمپول اولی رو که می خواست بزنه من مادرم را صدا کردم و گفتم تو هم باش دل من نسوزه البته تو اگه بری من خودم رو می کشم که خانوم پرستار هم درد دلش باز شد آره من ۱۰ ساله مادرم رو از دست دادم براش گریه می کنم و ... بگذریم.

یه چایی دم کردم تو ش گلاب و  چوب  دارچین و هل سفید هم ریختم به ماما هم دادم ماما دیابت داره تند تند انسولینش رو من درست می کنم تو رو مرگ فرشته ها دعا کنید مامان من خوب شه!آخه یه دونه ماما که بیشتر تو دنیا ندارم خدا همه مامان ها رو نگه داره خدا همه پدر ها و بابا ها رو نگه داره به حق حضرت زهرا(س) اونایی که پدر و مادرشون رو از دست دادن خدا بهشون صبر بده و براشون رحمتشون کنه ایراد نداره براشون نماز بخونید عزیزان.البته پدر و مادر ما در بهشت به دنبال ما میان!

راستی یه دونه بلدرچین زنده خریدم (ماده) اسمش رو گذاشتم پشمک خانوم خیلی دوسش دارم  بچه ها سعی کنید زمستونه برای پرنده ها گندم و ارزن بریزید خدا خوشش میاد دستتون درد نکنه من هم باید بخرم و بریزم.

دیگه بیش از این اوقات شریف رو تنگ نمی کنم با اجازه شما یاعلی مدد.

عکسهای زیبا ببنبد

 

وبلاگ دیگرهادی دربلوگ اسکای1

وبلاگ دیگرهادی دربلوگ اسکای2

وبلاگ دیگرهادی درپرشین بلاگ۱

 

Bye...

نویسنده : محمد هادی ; ساعت ۱٢:٢٧ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱۳ آذر ۱۳۸٦
تگ ها: