بسم الله الرحمن الرحیم عشق معنوی فقط خداوند است سلام به جز اراده او هیچ چیز نیست

سلام چهار تا نامزد از فیلتر شورای نگهبان جمهوری اسلامی ایران گذر کردند و همه آنها محترم هستند من اینجا با شما مخالفت می کنم و جایی اگر به نامزدی که خودم هم انتخاب نکردم  و رای شما بوده بی احترامی شود باز هم مخالفت خود را واضح اعلام می کنم و اجازه غیبت نمی دهم  پس هر شخصی به شخصی دیگر حتی کافری که وجود خدا را انکار می کند بی احترامی نکند و درباره آن غیر حضورش حرف بزند غیبت که گناه کبیره است و مجازاتی سخت دارد و در حضورش تندی کند بدتر و اگر بی احترامی کند  روی هر حساب حسی و غیر منطقی خود نیز کافر و منافقی است از خدا بی خبر که از ریشه دشمنی خود را به پشتوانه  شیاطین و سروری ابلیس که بدخاه اصل انسانیت است ما هم با مخالفت فرقه ای به او یاری می رسانیم و حتما مجازات خواهیم شد و بدان که من با سیاست رفیق نیستم و خود نیز خالی از بی گناهی ام  پس بیایید به حکمت الهی احترام بگذاریم به جای مخالفت با صلاح پروردگار یگانه که موقعی که ما به خواب می رویم او هوشیار است و به همه چیز تسلط دارد و خوب بدانیم که از منظر خویش ارزنی ارزش نداریم و باید با دو گوش و چشم شنوا شویم و بینا اما با یک زبان سخن بگوییم .خدایا ما را از این منظر روشن فرما آمین یا رب العالمین . یامولاعلی مددی مولا۱۲۱۳۰ وسلام خداوند نگهدار شما.

/ 2 نظر / 11 بازدید
ندا آقا سلطان

خداوند سرنوست هیچ قومی را تغییر نمی دهد مگر آنها خودشان سرنوشت خویش را تغییر دهند.... الم یان للذین آمنوا ان تخشع قلوبهم بذکر الله؟؟؟؟؟؟

زینب

اول که اسم وبلاگتونو دیدیم ذوق کردم که اخجون خدا اما وبلاگتون ترسناک میزنه این حرفا چیه بین شما و این خانمه من که ترسیدم اسم وبلاگتون قشنگه اما محتواش نه